Doorgezakte bank zitting Nieuw kopen of Herstofferen
Ons advies is je doorgezakte stoffen rode bank zitting of versleten meubel weer laten repareren of geheel opnieuw te laten stofferen zodat nadien zo het hoort de doorgezakte bank weer als nieuw uit de winkel komt. Altijd wordt er door de stoffeerders van Ronald van Maanen allereerst alle oude versleten stof van de doorgezakte bank zitting verwijderd.
Zodat we direct kunnen zien in welke staat het binnenwerk als schuim, de zitting veren, houtverbindingen zijn gebleven. Wat niet goed is, kan hersteld of vervangen worden. (Budget + milieu voordeel t.o.z. van nieuwe aanschaf) De stoffeerder bekleed met behoud van eigen zitcomfort de bank vakkundig en is weer voor jaren als nieuw.
Hoewel het wellicht eenvoudig klinkt, de praktijk is niet zo simpel. Dat verklaart waarom herstofferen niet altijd een heel goedkope aangelegenheid is. Maar toch is herstofferen direct bij de stoffeerder zonder tussen handel ong.40-60% goedkoper dan een nieuwe zitbank aanschaf. Daarnaast wordt er bij ons met de beste meubelbekleding en materialen geheel handmatig gewerkt. Lees hier meer info prijzen
Of het nu om vernieuwing of een bank reparatie gaat van moderne meubels, als merken Leolux, Artifort, enz wij bieden ten alle tijden hoge stoffeer kwaliteit. Ook voor het opnieuw bewerken en stofferen van uw klassieke of moderne zitting kussens hebben wij moderne snijmachines in tot onze beschikking. Wanneer u kiest voor een herstoffering door Ronald van Maanen meubelstoffeerderij Westervoort bent u verzekerd van de juiste keuze.
Tevens het meubelbedrijf voor diverse reparaties
Voor het bedrag dat deze bank stoffering zou kosten kunt u tegenwoordig ook een nieuwe bank kopen???? maar dan doet u wel een stapje terug in de kwaliteit. Uw nieuwe bank is dan een fabrieksproduct wellicht uit een lage-loon-land. Het is tegen een concurrerende prijs voor enkele jaren in de markt gezet en er is dus heel goed met veel mindere meubelstof-zitting materialen naar de goedkopere kostprijs gekeken.
Wilt u meer informatie over doorgezakte bank zitting Nieuw kopen of Herstofferen U bent altijd welkom voor een vakkundig advies in onze showroom Westervoort en maak kennis met de prachtige meubelstoffen en leer van alle bekende merken als De Ploeg , kvadrat, Reynaldo, Gabriel, enz
Voor een goed en betrouwbaar meubel stoffeer advies! bel 026-3119308 of stuur een Email, Contact Ronald van Maanen
Geef een antwoord