De meubelstoffeerderijvoor al uw stoffeerwerk
Maar misschien gaat uw voorkeur uit naar meubel bekleding leder. Dan is het goed te weten dat wij uitsluitend aniline geverfd leder verwerken. Vol aniline leder is door en door geverfd leder en voelt zacht en soepel aan. Zitmeubelen bekleed met deze leersoort zijn exclusief en stralen pure schoonheid uit.
Deze leersoort is gemakkelijk in gebruik en minder gevoelig voor vlekken.
De derde leersoort is geschuurd leer. Ook deze soort is vol aniline geverfd, maar dan
met de eigenschap dat de toplaag geschuurd is; geschuurd aan de vleeszijde (Suède) of fijn geschuurd volnerf leder (Nubuck).
In onze showroom Hier geeft Marco gratis advies hebben wij wel 450 stalen stof of leer Wilt een offerte ?
|ONS STOFFEERBEDRIJF||BANK||FAUTEUIL||BUREAUSTOEL||CARAVAN||KUSSENHOEZEN|| ZITHOEKEN
STOFFEREN||RENOVATIE|| AANBIEDINGEN || BOOTKUSSENS||
Ook werken wij van uit de regio Amsterdam Utrecht Amersfoort Zeist Baarn Hilversum Amstelveen Haarlem Soest Apeldoorn De Haag Nijmegen
Wij werken vanuit Westervoort, maar bedienen ook veel klanten in Nederland en de omgeving van: Oosterbeek, Westervoort, Heelsum,
Duiven, Renkum, Doorwerth, Huissen, Elst, Rheden, Dieren, de Steeg, Wolfheze en Rozendaal